O nás

Naše historie

Od roku 1993 se věnujeme vývoji, servisu a implementaci zdravotnického software pro ambulatní sféru. Ještě jako TENEL CZ s.r.o. jsme byli první kdo uvedl na český trh ambulantní program pracující pod Windows. Program TurboAsistent byl po dlouhou dobu špičkou na trhu ambulantních programů a získal několik ocenění.

V roce 2010 jsme přešli pod křídla leadera na trhu ambulantního software. Stali jsme se Premium parterem CompuGroup Medical a rozšířili svoje portfolio o další ambulantní systémy a převzali pod naši správu i další nové uživatele.

Současnost

V současnosti se věnujeme především prodeji, podpoře a servisu programu MEDICUS a také přípravě na implementaci nového ambulantního cloudového systému CGM MEDISTAR.

Mimo této činosti se věnujeme IT poradenství v ambulantní sféře, realizacím dodávek lékařských přístrojů, hardware a následným službám spojeným s provozem informačních technologií v ambulatních zařízeních. V oboru, kterému se věnujeme jsme dlouholetým a stabilním partnerem. Své zkušenosti dokážeme zúročit ve prospěch našich klientů.

IT řešení pro Vaši ambulanci.

  • CGM Medistar a Medicus včetně přídavných modulů
  • elektronická čekárna NEKLEPAT
  • lékařská technika a její propojení do ambulantních systémů
  • elektronizace vaší abulance

Galerie


 
 
 
 
 
 

Kontaktujte nás

Klášter 46, Vilémov, 582 83

z.besmak@ambulantni-sw.cz

+420 603 466 015

Sdílejte s námi

Odkazy

Outdoor