OnLine kalendář CGM ClickDoc

 

  

 CLICKDOC online Kalendář je komplexní řešení zahrnující tři hlavní funkcionality. Každá z nich je využitelná samostatně, nebo lze jejich využití libovolně kombinovat.

 1. široké možnosti nastavení pracovní doby
 2. pro všechny pacienty nebo jen pro vybranou skupinu
 3. bez registrace pacienta
 4. připomínka objednávky pacientovi minimalizuje neomluvené absence
 5. individuální vzhled připomínky pacientovy
 6. možnost vybrat si povinné položky pro založení objednávky
 7. nastavení časových slotů, činností a pravidel pro objednání (kolik dní předem, na jakou činnost, kolik pacientů na jeden termín, délka termínu)
 8. možné použití i bez ambulantního informačního systému CGM

 • Online objednání

CLICKDOC je kombatibilní s kalendáři programů MEDICUS, PC-DOKTOR a CGM MEDISTAR. Mezi on-line kalendářem a lokálním kalendářem v ambulantním informačním systému je plná synchronizace a veškeré schůzky jsou v reálném čase propisovány. Využití významně omezuje telefonáty pacientů na objednání rutinních lékařských zákroků a vyšetření ve Vaší ambulanci. Pro online objednání není nutné zpřístupnit celou ordinační dobu a všechna vyšetření prováděná ve Vašem zdravotnickém zařízení. Vzhledem k velkým možnostem nastavení, lze on-line ordinační dobu nastavit tak aby plně vyhovovala Vašim potřebám.

 • Prohlížení a správa kalendáře On-line

Na aktuální kalendář se můžete přihlásit z jakéhokoli zařízení ve kterém je dostupný internetový prohlížeč. Svůj kalendář tak můžete upravovat z jakéhokoli počítače, mobilního telefonu či tabletu. Rušení či vytváření návštěv pacientů je samozřejmostí a provedené změny se okamžitě promítají do kalendáře ve Vašem zdravotnickém programu.

 • Využití v recepci i malém call centru

Vhledem k přítomnosti webové aplikace lze vstoupit do různých kalendářů z různých ordinací. Podmínkou není přítomnost v jedné počítačové síti a dokonce ani přímo ve zdravotnickém zařízení. Lze tak vzdáleně obsluhovat objednací kalendáře v několika lokalitách nebo plánovat posloupnost návštěv.

Galerie


 
 

Kontaktujte nás

Klášter 46, Vilémov, 582 83

z.besmak@ambulantni-sw.cz

+420 603 466 015

Sdílejte s námi

Odkazy

Outdoor